Gry Plinga

Plinga - Gry Plinga - to gry wybrane dla Ciebie. Już teraz wybierz ulubioną grę Plinga i zagraj na komputerze, tablecie lub smartfonie TERAZ!

Rycerze i Księżniczki - Gra Knights and Brides
Rycerze i Księżniczki - Gra Knights and Brides
Rycerze i Księżniczki Zbudź się ze snu i zostań głównym bohaterem swojej własnej baśni! Potężnym Rycerzem lub śmiałą Księżniczką, poznaj swoje dziedzictwo i przywróć mu jego dawną chwałę... twoi słudzy chętnie ci pomogą, zawsze możesz też użyć swoich magicznych mocy! A jeśli mimo wszystko poczujesz się samotny... udaj się do Tablicy Ogłoszeń i poznaj innych sąsiadujących z Tobą Rycerzy i Księżniczki. Wielu z nich czeka, aby zostać Twoimi Zalotnikami i pomóc Ci w codziennych zadaniach. Kto wie, może Twój przyszły partner jest wśród nich? Gdy znajdziesz swoją bratnią duszę, Wasza chwała będzie rosnąć, razem osiągnięcie jeszcze więcej i wkrótce Twój wąski kawałek lądu rozkwitnie w tętniące życiem miasto! Poznaj niekończące się możliwości magicznego królestwa - walcz z przeciwnikami ze wszystkich stron któlestwa w epickiej walce, użyj swoich magicznych mocy, aby zaprojektować sukienki i wykonać narzędzia, dekoracje i artefakty... lub spróbuj swojego szczęścia w grze Zonk! Zostań mistrzem swojej własnej historii! Główne atrakcje: • Wysokiej jakości animacje i grafika, mnóstwo charakterów, zwierzęta, budynki i farmerskie urządzenia czynią twoją przygodę tak niepowtarzalną! • Wciągająca historia z regularnymi zadaniami, dodatkowymi misjami i wydarzeniami. • Niezwykłe możliwości społecznych interakcji - sam decyduj, kto może dodać cię do znajomych; zawieraj różnorodne znajomości, szukaj faworytów, zalotników i partnerów. • intucyjny system bitewny pozwalający rozwijać twoje zdolności. • I wreszcie wspaniała gra i mnóstwo zabawy! Wybierz swoją postać - potężnego rycerza lub odważną księżniczkę - i zacznij najbardziej niezwykłą przygodę swojego życia! Gnomy, twoi służący, pomogą zamienić ci skromny kawałek pola na tętniące życiem miasto! Zarządzaj swoimi zasobami, dbaj o swoje budynki i pomóż swoim sprzymierzeńcom. Stawaj do pojedynku z innymi graczami, spotykaj innych rycerzy i księżniczki! Nie przegap nieskończonych przygód i fantazji, jakie oferuje ta gra! Jako potężny rycerz lub elegancka księżniczka napisz swoje własne przygody w świecie fantasy!
0 0   437   Gry Plinga   0
Klondike: Zagubiona ekspedycja
Klondike: Zagubiona ekspedycja
Przygoda się zaczyna! Gra o młodym podróżniku, który chce odnaleźć swojego zaginionego ojca. Wyrusza on w podróż, biorąc w drogę wyłącznie kilka listów ojca, choć sam nie wie, jak długo mogą potrwać poszukiwania. Będzie musiał wykonać wiele zadań i niejednokrotnie dowieść swojej odwagi zanim trafi na ślady prowadzące do jego ojca. Wyrusz z nim w podróż, a doświadczysz jednej z najbardziej ekscytujących przygód swojego życia. Spotkaj lokalnych mieszkańców i odkryj najpiękniejsze zakątki Ameryki Północnej. Dzięki ciężkiej pracy i odwadze pokonasz wszystkie trudności życia w dalekiej krainie. Klondike to jednak nie tylko poszukiwania ojca. To także możliwość znalezienia niezliczonych skarbów. Ale uważaj - wielu śmiałków zginęło tutaj w poszukiwaniu złota. Wśród śnieżnych zasp i zamieci łatwo zgubić ślad i zejść z właściwej ścieżki. Jednak z odrobiną wyczucia i zaangażowania na pewno uda ci się wykonać kolejne zadania. Twoje starania zostaną nagrodzone - będziesz mógł zbudować własne miasto w Dolinie Niebieskich Gór, gdzie możesz zostać nawet burmistrzem. Kto wie - w Klondike wszystko jest możliwe. Zwróć także uwagę na jedyną w swoim rodzaju oprawę graficzną, zabawne animacje i interesujące szczegóły. Nie zapomnij również, że nie jesteś w Klondike sam. Większość zadań możesz wykonać razem ze znajomymi. A razem z nimi gra się jeszcze przyjemniej! Klondike to gwarancja przeżycia wspaniałych przygód i dobrej zabawy. Na co więc czekasz? Przygoda życia czeka na Ciebie!
0 0   315   Gry Plinga   0

Reklama

Ładuje się...